پذیرش : روزهای زوج از ساعت 4 تا 7/5 بعدازظهر
: تلفن مستقیم پذیرش

تماس با ما
09012717168
دکتر مهرداد بهلولی

متخصص جراحی عمومی، جراحی سرطان و لاپاراسکوپی

خاطرات و نوشته های بیماران دکتر مهرداد بهلولی

هر اتفاقی که در طول درمان خود و یا همراهانتان تجربه کرده اید را می توانید در وب سایت دکتر مهرداد بهلولی ثبت کنید.

نام شما :
متن خاطره/نوشته شما :
  (حداکثر 1000 حرف)

نوشته از مريم مريم
سلام و عرض ادب
من دو سال پيش در شرايط اضطرارى توسط شما جراحى كولون داشتم. خواستم باز هم از زحمات شما و رفتار آرامش بخش و حرفه اى تون تشكر كنم. تو اون شرايط سخت هر بار كه شما رو مى ديدم قوت قلب مى گرفتم . شما يقينا يكى از خوش برخوردترين و متعهدترين دكترها هستيد. بهترين دكترى هستيد كه تو عمرم باهاش برخورد داشتم. خدا حفظتون كنه. آرزو مى كنم امثال شما زياد بشن و خدا عمر باعزت و سربلندى بهتون بده

نوشته از فاطمه کفاشیان - یحیی پور فاطمه کفاشیان - یحیی پور
با سلام و احترام و تشکر فراوان از تعهد و اخلاصتان

امیدواریم ستاره‌ی زندگی و اختر دانشتان

پیوسته ایام بر دل بیماران بتابدو هماره دعای بندگان بدرقه راه شما باشد .
روز پزشک بر شما گرامی باد
ارادتمند - فاطمه کفاشیان - یحیی پور

نوشته از کفاشیان - یحیی پور کفاشیان - یحیی پور
استاد ارجمند و محترم جناب آقای دکتر بهلولی
بر خود می بالم که افرادی پاک نهاد و نیکو سرشت به پشتوانه‌ی توانایی و دانایی توشه گرفته از عِرق ملّی، میهنی و مذهبی در سودای تامین سلامت انسانها همت خویش را به کار گرفته‌اند و مجدانه تلاش می‌نمایند.
از طبيب عشق برای آن طبيب مهرو همکارانش، صحت، سلامت، سعادت و سيادت مسالت دارد و از اينکه با سعه‌ی صدر ، حس نوع دوستی و حُسن خلق و به پشتوانه‌ی دانش روز با همت، حميت و تلاش جدی و با توجه به شرایط بسیار سخت و صعب اینجانب ؛ با مهارت و دقت نظر نسبت به جراحی و مداوا در نهايت فرهيختگی و هوشمندی اهتمام ورزيديد،
در کمال ادب ، ارادت خود را تقدیم قلب پاکتان می نمایم
. امید است با دو بال اندیشه و ایمان در آسمان پیشرفت و تعالی بشریت و تا بی کرانه عالم هستی به پرواز درآمده و در برداشتن گام های مستحکم و مطمئن در مسیر مهرورزی به مردم ، سرآمد نیکان باشید. با سپاس و آرزوی توفیقات الهی ( کفاشیان - یحیی پور )

نوشته از کفاشیان - یحیی پور کفاشیان - یحیی پور
با سلام و عرض ادب و احترام
ضمن تشکر از زحمات و سعه صدر حضرتعالی در پاسخگویی و درمان بیماران و آرزوی سعادت و سلامتی برای جنابعالی .
بنده هفته گذشته جهت معاینه مزاحمتان شدم و قرار شد روز شنبه مورخ 97/03/05 در بیمارستان جم بستری و با دستان طلایی شما ، مورد جراحی و hipec قرار گیرم .
بدینوسیله فقط خواستم از نحوه برخورد و پاسخگویی و امید به بیمارانتان از شما تشکر نموده و در این ایام مبارک برایتان بهترینها را از خداوند طلب نمایم .
انشاالله بموجب امید واری و قول داده شده عملم نیز با کمک شما با موفقیت صورت پذیرد .
با تشکر و احترام مجدد
کفاشیان - یحیی پور

نوشته از مريم مريم
رفتار محترمانه و همراه با احترام شما، از همان لحظه اولين برخورد باعث ارامش بيمار و همراهانش ميشود. شما در كنار مهارت وصف ناپذيرتان در طبابت و جراحى كه سلامت بيمار را باعث ميشود، ارامش روحى و فكرى به بيمار و نزديكانش ميدهيد. اميدوارم هميشه موفق و مويد باشيد.
نوشته از منصوری زاده منصوری زاده
دانش ، تجربه و به روز بودن اطلاعات دکتر بهلولی ، تمرکز ، متانت و ایجاد کمترین استرس برای بیمار و همراهان و در کنار آن رهنمون های بی وقفه و بلادرنگ دکتر و البته لبخند امید بخش ایشان نه تنها شفا بخشی دستان این فرشته الهی را دو چندان می کند ، که به راحتی حس خوب دریافت خدمات پزشکی هم تراز و حتی بالاتر از کشورهای پیشرفته را در وجودمان القا می نماید.
از همه خوبی های شما دکتر ارجمند و فرهیخته سپاسگزایم
منصوری زاده / احمدیان

نوشته از وحيد وحيد
بعد از اينكه پدرم براى مدتى دچار دردهاى شديد شكمى و دفع خون شدند، ايشان را نزد پزشك برديم سى تى اسكن ، كولونوسكوپى، اندوسكوپى انجام شد دچار تومور روده بزرگ همراه با يك مناستاز در كبد بودند ، به چند جراح مراجعه كرديم كه بجز نااميدى و عدم امكان موفقيت در عمل و اينكه پدرتان حداكثر شش ماه از عمرشان باقى مانده و امكان خارج كردن غده كبدى وجود ندارد هيچ نكته ديگرى را نگفتند. بيمارمان را با توصيه اقاى دكتر زالى خدمت افاى دكتر بهلولى عزيز برديم. امروز حدود يك سال و نيم از عمل ايشان ميگذرد و در سى تى اسكنى كه متخصص انكولوژى درخواست داده بودند هبچ نوع اثارى از بيمارى در بدنشان مشاهده نشد. دستتان درد نكند استاد محترم.دوستتان داريم